Soutěž o luxusní třídenní pobyt na chaloupce

Zjistit více

Komerční objekt, Frýdek-Místek, ul. Palkovická

Komerční objekt, Frýdek-Místek, ul. Palkovická Komerční objekt, Frýdek-Místek, ul. Palkovická
Komerční objekt, Frýdek-Místek, ul. Palkovická Komerční objekt, Frýdek-Místek, ul. Palkovická
Komerční objekt, Frýdek-Místek, ul. Palkovická Komerční objekt, Frýdek-Místek, ul. Palkovická
Komerční objekt, Frýdek-Místek, ul. Palkovická Komerční objekt, Frýdek-Místek, ul. Palkovická
Cena
Cena objektu 9 152 000
Lokalita
Obec Frýdek-Místek
Ulice Palkovická
č. domovní / č. orientační skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0353
Datum aktualizace 15.06.2020
Poloha zadaná inzerátem je ulice

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji komerční nemovitost, která je tvořena ze dvou samostatných hal a pozemku o výměře 2783 m2. První budova se zastavěnou plochou 619 m2 na pozemku p.č. 4043/6 v k.ú. Místek má sedlovou střechu a je bez podsklepení. V tomto objektu se nacházejí provozní místnosti – dílny pro opravu a údržbu vozidel, sklady, kancelář, chodba, sociální zařízení vybaveno sprchou a WC. Celý objekt je dlouhodobě pronajat čtyřem samostatným nájemcům na základě nájemních smluv. Tato budova je užívaná od roku 1989. V budově je zavedena voda a elektřina. Vnitřní kanalizace je vedena od WC, umyvadel a sprchy. Ohřev vody je zajištěn elektrickým boilerem. Odkanalizování je provedeno do žumpy. Základy jsou tvořeny betonovými základovými pásy s vodorovnou izolací. Obvodová konstrukce je tvořená zdmi o tloušťce 45 cm. Stropy jsou provedeny částečně s rovným podhledem a částečně z vlnitého plechu. Úprava vnitřních povrchů je provedena vápennou hladkou omítkou a úprava vnějších povrchů je provedena břizolitovou omítkou. Povrchy podlah jsou provedeny z cementového potěru a keramické dlažby. Vytápění je temperováním lokálními topidly. Elektroinstalace je světelná a třífázová.
Druhá budova na pozemcích p.č. 4043/18, 4043/23 v k.ú. Místek má zastavěnou plochu 679 m2, má sedlovou střechu a je bez podsklepení. Momentálně je objekt využíván pro provozní místnosti – dílna pro výrobu a sklad. Původně se jednalo o dílny autodopravy. Hala je tvořena dvěma samostatnými prostory. Tato budova je užívaná od roku 1989.
V budově je zavedena voda a elektřina. Základy jsou tvořeny betonovými základovými pásy s vodorovnou izolací. Obvodová konstrukce je tvořená zdmi o tloušťce 45 cm. Stropy jsou provedeny z vlnitého plechu. Úprava vnitřních povrchů je provedena vápennou hladkou omítkou a úprava vnějších povrchů je provedena břizolitovou omítkou. Povrchy podlah jsou provedeny z cementového potěru a keramické dlažby. Vytápění je temperováním lokálními topidly. Elektroinstalace je světelná a třífázová. Pro více informací, nebo domluvu prohlídky, nás kontaktujte, těšíme se na Vás. V případě zájmu si u nás můžete objednat živou videoprohlídku nemovitosti. Odprezentujeme vám nemovitost za účasti obchodníka přímo z místa, a to prostřednictvím videohovoru. Nemovitost si tak můžete prohlédnout z pohodlí svého domova.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

*
*
*
fullname: phone: lname: