Zprostředkování prodeje a nákup nemovitosti

Zprostředkování prodeje

Chystáte se prodat svou nemovitosti a rádi byste její prodej svěřili do rukou někoho zkušeného? Rádi vám s prodejem vaší nemovitosti pomůžeme.

Nezávazně se s vámi potkáme, pohovoříme o možnostech, a vy sami se rozhodnete, zda byste chtěli prodej vaší nemovitosti nechat na nás. Postarali bychom se o přípravu nemovitosti k prodeji, nafotíme ji profesionálním fotografem a vyhledáme vám vhodného kupujícího, kterého generujeme z prohlídek ostatních nemovitostí.

Například pokud někdo chce koupit rodinný dům pouze v obci Bruzovice, protože se tam narodil a my, byť chce nebo nechce, tak ho vezmeme i na ostatní domy v okolí. Máme statisticky zjištěno, že v 80% prodáváme klientům nemovitosti jiné, než je původně zaujaly. Dostaneme tak k vám kupujícího, který by se nikdy na soukromý inzerát neozval.

Dává vám to taky smysl? 

Nákup nemovitosti

Nebaví vás hledat kupujícího pro vaši nemovitost? Rádi se s vámi domluvíme na nezávazné schůzce, kde bychom probrali možnosti nákupu vaší nemovitosti, navrhli bychom vám minimálně dvě možnosti a vy byste se sami rozhodli, zda vás naše nabídka zaujala či nikoli.

 

Ozvěte se nám

*
*
*
*
*
lname: email: