Odhad ceny nemovitosti zdarma

Rádi byste věděli aktuální tržní cenu své nemovitosti?

Odhad zdarma

Tržní ocenění vaší nemovitosti

Uvažujete o prodeji své nemovitosti a chcete znát aktuální tržní cenu? V naší kanceláři Kurko Reality vám rádi pomůžeme s odhadem ceny bytu, domu či jiné nemovitosti.

Tržní ocenění je pro vás zcela zdarma. Výjimkou je ocenění pro dědické řízení či právní spor.

Nenechte se ovlivnit při odhadu ceny nemovitosti v těchto bodech

Rozdíl mezi nabídkovou a prodejní cenou

Rozdíl mezi nabídkovou a prodejní cenou

Neřiďte se cenami nemovitostí, které jsou prezentovány na realitních serverech. Tento postup není vhodný, z důvodu, že na realitních serverech je uvedena cena nabídková. Konečnou cenu, za kterou se nemovitost skutečně prodala, zjistíte pouze v kupní smlouvě.

Tvorba ceny

Tvorba ceny

Spousta prodávajících tvoří cenu své nemovitosti součtem všech nákladů (ceny pořízení, oprav, vybavení apod.), a to bez ohledu na amortizaci a pohyb cen na trhu. Prodávající také mnohdy berou v potaz cenu nemovitosti, kterou se chystají koupit po prodeji své nemovitosti a nechají se tak ovlivňovat.

Cena podle lokality

Cena podle lokality

Nesrovnávejte cenu své nemovitosti s cenami nemovitostí, nacházejících se ve stejné lokalitě. Každá nemovitost je jiná, není vhodné se řídit cenou obvyklou v daném místě. Např. u pozemků mohou být diametrálně rozdílné prodejní ceny, i když se nacházejí ve stejné obci (stejná situace nastává u bytů, domů apod.).

Jak vypadá správný odhad ceny?

Jak odhad ceny nemovitosti probíhá?

Společně si dohodneme schůzku přímo u dané nemovitosti. Celou nemovitost projdeme, zjistíme co nejvíce dostupných informací a pořídíme její fotodokumentaci.

Zaměříme se na fyzický a právní stav nemovitosti, velikost pozemku, použité materiály, stejně jako na dostupné přípojky energií a polohu nemovitosti v obci.

Můžete se spolehnout, že odhad ceny posoudí realitní specialista s dlouhou praxí v oboru, takže odhadnutá cena bude co nejbližší ceně tržní.

Výstupem našeho odhadu je vždy podrobný dokument s přiloženou mapou a fotodokumentací.

Zjistěte, za jakou cenu by se dala prodat vaše nemovitost v co nejkrajším čase, a to nezávazně a zcela zdarma.

Odhad tržní ceny nemovitosti ZDARMA poskytujeme pouze pro nemovitosti v okrese Frýdek-Místek.

*
Dům Byt Pozemek Komerce
*
m2
* *
*
* *
* *
* *
phone: lname: email:
* - toto pole je nutno vyplnit
Kurko